На головну Новини Великі квартири для великих ідей: які можливості у просторого житла

Великі квартири для великих ідей: які можливості у просторого житла

Обрати квартиру

Власна квартира – це велика радість та можливості. І чим вона більша, тим більші ці два значення для її мешканців.

Крім цього, житло – це довгострокова покупка, особливо для молодої сім’ї. В цьому випадку варто враховувати площу та кількість кімнат. Більше квадратних метрів – більше особистого простору та місця для речей.

Але це ще не всі переваги великих квартир. Тож проаналізуймо найцікавіші.

  1. Очевидний плюс, який можна виділити відразу – це свобода простору. У таких квартирах відсутнє відчуття замкнутості у чотирьох стінах. Є багато місця для меблів і можливість зонування. Та й особистий куточок буде в кожного члена сім’ї.
  2. У великих квартирах більше вікон, часто вони панорамні, тож у приміщення потрапляє багато денного світла і свіжого повітря. Більше того, кімнати здаватимуться ще просторішими, а це даруватиме відчуття легкості.
  3. Зручність на рівень вище, ніж у маленьких квартирах. Уявіть, як зручно займатися улюбленим хобі, спортом, танцювати чи просто знаходитися у кімнаті з великою площею.
  4. Більше можливостей для розставлення, переставлення меблів чи інших речей, які вам необхідні. До прикладу, у великій квартирі ви зможете переставляти книжкову полицю, торшер чи журнальний столик з одного місця в інше, щоб час від часу змінювати інтер’єр кімнати та урізноманітнювати її вигляд.
  5. Можливість перепланування. Не секрет, що великі площі можна переплановувати, зносити та зводити стіни так, як вам зручніше. Чим менша квартира, тим складніше зробити вдале перепланування чи втілити своє бачення простору.
  6. Кожному члену сім’ї можна виділити окрему кімнату. Це дасть змогу усамітнюватися та приділяти час собі. Якщо ж у квартирі проживає небагато людей або ви живете наодинці, то вільні кімнати можна виділити під кабінет, бібліотеку, гардеробну кімнату, гостьову спальню чи облаштувати спортивний зал.
  7. Велика квартира — це престижно. У гостей часто виникає “вау враження” від простору та дизайну таких помешкань. Це те, про що ми писали у першому пункті. Усі інші переваги теж будуть видимі для кожного, хто побуває у вашому великому житлі.
  8. Великі квартири створенні для великих ідей. Не секрет, що простір і комфорт йдуть поруч з позитивними емоціями й натхненням. А повертаючись додому, хочеться відчувати саме це. Тому якщо у вас є прагнення бути вдома як у фортеці, творити та робити свою буденність цікавішою (навіть якщо це просто приготування вечері), то обирайте великі квартири. Щоб мати комфортний простір для реалізації своїх можливостей.

У ЖК Comfort Park ви можете обрати дво- чи трикімнатну квартиру, щоб мати комфортний простір для реалізації своїх можливостей.

Телефонуйте, щоб дізнатися вартість: +38 (067) 761-30-56

 

Обрати квартиру