На головну Новини Секрети підготовки квартири під здачу в оренду. Як зробити її привабливішою

Секрети підготовки квартири під здачу в оренду. Як зробити її привабливішою

Обрати квартиру

Якщо ви вирішили придбати квартиру з метою подальшої здачі її в оренду, то станете частиною ринку нерухомості. Аби ваш об’єкт приваблював потенційних орендарів, необхідно діяти креативно та проактивно. Зробити все можливе, щоб ваша квартира була цікавою.

Як це зробити? У цій статті ми розкриємо декілька секретів.

Перед початком ремонтних робіт проаналізуйте наступне:

1. Якій цільовій аудиторії підходить житловий комплекс, у якому розташована квартира: його місце знаходження, площа, клас будівництва.

2. Як саме ви плануєте здавати житло: довгостроково чи подобово.

3. На які умови ви готові піти з орендарями, наприклад, чи дозволите жити з домашніми улюбленцями.

Коли ви визначилися з цими аспектами та взялися за ремонт, радимо підбирати оздоблювальні матеріали, насамперед орієнтуючись не на бренд, а на міцність, практичність та привабливий зовнішній вигляд.

Щодо стилю інтер’єру, у цьому випадку підійде мінімалізм, скандинавський стиль або лофт. Це найбільш нейтральні напрямки в дизайні, які цілком ймовірно сподобаються багатьом.

Дотримуйтеся балансу речей, щоб не було чогось зайвого. Не потрібно перетворювати квартиру на склад, а ще гірше на місце перетримки старих речей.

Але не варто вступати й у крайність, пропонуючи на здачу порожню квартиру. Бо ж складно уявити затишне житло, де нічого немає. Меблі, техніка, текстиль, розумно підібраний декор будуть доповнювати простір майбутнім орендарям.

Ще один важливий аспект при підготовці квартири до здачі – це чистота. Перед показом організуйте генеральне прибирання, можливо, навіть за допомогою послуг клінінгових компаній. Чиста квартира з прозорими вікнами та натертими дзеркалами однозначно справить приємне враження.

Зробіть квартиру максимально світлою. Адже світло візуально розширює простір, додає позитиву. Подбайте про те, щоб перешкод на шляху природного світла було якнайменше, і воно рівномірно розсіювалося по квартирі. Крім центральної люстри, якщо вона передбачена, встановіть точкове освітлення, настільні світильники чи бра.

Не пошкодуйте коштів на якісну фурнітуру. Гачки, дверні ручки, петлі в меблях, рейлінги мають бути новими, стильними та високої якості. Адже це ті елементи, якими користуються щодня. 

Прикрасьте кімнати вазонами. Доглянуті домашні рослини оживляють інтер’єр, додають затишку та покращують мікроклімат приміщення. Й можуть позитивно вплинути на вибір потенційного орендаря.

Ці поради нескладно втілити у життя, але вони зіграють свою роль у створенні привабливої квартири під здачу в оренду. 

У житловому комплексі Comfort Park є великий вибір планувань саме для такої інвестиції. Отримайте консультацію нашого менеджера: +38 06 77 61 30 98

Обрати квартиру