На головну Новини Трендовий дизайн інтер’єру 2023

Трендовий дизайн інтер’єру 2023

Обрати квартиру

Індустрія дизайну інтер’єру постійно змінюється, і 2023 рік не став винятком. Хоча деякі тенденції продовжуються з попередніх років, є також багато свіжих новинок, які будуть домінувати у цьому році. Ми підготували список із найбільш обговорюваних трендів інтер’єру 2023 року.

Стійкі та екологічно чисті матеріали

Екоактивісти можуть святкувати свою маленьку перемогу, адже все більше людей звертаються до екологічно чистих матеріалів для дизайну інтер’єру. До них відносяться такі вироби, як-от бамбук, пробка та кокосове волокно. Ці матеріали не тільки є більш екологічними, але вони також привносять унікальну естетику у ваш простір.

Сміливі візерунки та кольори

Часи простих стін і нейтральних кольорів минули. Можете перемальовувати свої пастельні стіни. Зараз, як ніколи, люди експериментують зі сміливими візерунками та привабливими яскравими кольорами. Шпалери з геометричними малюнками, акцентна стіна, яка пофарбована в сміливі відтінки, контрастний декор чи меблі? Обирати вам, головне – не боятись експериментувати.

Природні матеріали

Дерево, камінь і ротанг не втрачають своєї актуальності. Вони не тільки створюють затишну та привабливу атмосферу в домі, але й додають текстури та розміру.

Багатошарові текстури

Шарування текстур – це ще один чудовий спосіб додати індивідуальності вашому простору. Поєднайте пухнастий килим із гладким оксамитовим диваном або лляне крісло з пухнастою подушкою. Багатошарові текстури створюють візуальний інтерес і навіть можуть зробити маленьку кімнату більшою.

Мінімалізм

У 2023 році мінімалістичний вигляд все ще залишається стильним. Головне – зберегти простий дизайн і зосередитися на якісних матеріалах і деталях. Подумайте про чисті лінії, природне освітлення та простір.

Багатофункціональні меблі

Меблі подвійного призначення стають все більш популярними. Дивани-ліжка, журнальні столики з прихованими місцями для зберігання речей і навіть стільці, які перетворюються на письмові столи, – все це відмінний варіант для економії простору.

Розумні технології

Розумні технології стають все більш поширеними вдома. Від кухонних приладів із голосовим керуванням до віконних жалюзів з дистанційним управлінням. Розумні технології стають обов’язковим елементом життя сучасної людини.

Незалежно від того, які тренди ви вирішите включити, переконайтеся, що вони відповідають вашому стилю життя та смакам. Адже ваш дім має бути вашим відображенням!

Обрати квартиру