На головну Новини Чому зараз вигідніше купувати квартиру з ремонтом від забудовника?

Чому зараз вигідніше купувати квартиру з ремонтом від забудовника?

Обрати квартиру

Якщо у вас є фінансова можливість придбати житло саме зараз, але виникає запитання з ремонтом чи без – ми допоможемо розібратися.

На початку повномасштабної війни в Україні багато процесів у будівельній галузі було заморожено. Проте зараз ринок Івано-Франківська пришвидшує своє зростання, підхоплюючи нові тренди.

Говорячи про те, що зараз є актуальним, то квартири з ремонтом від забудовника входять у цей перелік. Така пропозиція в Україні існує давно, проте раніше була доступна тільки в житлових комплексах преміального класу.

Сьогодні ж квартиру з ремонтом від забудовника можна знайти й в комплексах комфорт-класу. Така функція за сьогоднішніх реалій – ідеальний варіант у трьох випадках.

Перший, коли ви переїхали у нове місто й не маєте часу на те, щоб чекати здачі будинку, а потім – готовності ремонту. Ви хочете поселитися у квартиру найближчим часом, щоб створити найкомфортніші умови для сім’ї.

Другий варіант – ви розумієте наскільки зросли ціни на ремонтні роботи та матеріали, а прагнете максимально зекономити. До того ж деякі будівельні товари можуть бути відсутні в продажу. Забудовник же співпрацює напряму з постачальниками та гуртовими базами, має бригади перевірених майстрів. Тож ремонт виходить якісний та за помірну ціну

Третій варіант, якщо ви не маєте уявлення, який стиль дизайну вибрати для квартири. А дизайн-студіям не довіряєте, бо знаєте, що проєкт і реалізований ремонт може відрізнятися, бути не функціональним і з деталями, які забирають на себе значну суму бюджету. Забудовник же дотримується технологій та концепцій інтер’єру в мінімалістичному або скандинавському стилях. Вже тривалий час вони утримують першість світових дизайн-тенденцій і підходять для людей з різним стилем життя.

Саме ці фактори сприяли активному введенню послуги «квартира з ремонтом» у наших ЖК. Адже ми в blago developer прагнемо до того, щоб клієнти економили свій час, фінансові ресурси й отримували найкраще житло за стилем і комфортом.

А ще приємно, коли таку важку роботу, як менеджмент ремонту, виконують за вас професіонали, а ви просто з насолодою відмикаєте двері готової квартири та починаєте нове життя.

Щоб обрати найкращу квартиру з готовим ремонтом – звертайтеся у відділ продажу blago developer за адресою вул. Коновальця, 35. Або телефонуйте нам: +38067 761 30 70

Обрати квартиру