На головну Новини Як облаштувати квартиру для великої сім’ї?

Як облаштувати квартиру для великої сім’ї?

Обрати квартиру

Велика сім’я потребує великого та комфортного житла. І якщо обирати його в Comfort Park, то ви точно не прогадаєте та зможете підібрати для себе та найрідніших найкращу квартиру. У цій справі наші менеджери завжди готові допомогти.

Тож тримаючи у своїх руках ключі від ідеальної квартири, готуйтеся до етапу її облаштування. Щоб він пройшов успішно й усі були задоволені результатом, залишаємо вам нотатки від наших менеджерів з відповіддю на запитання: «Як облаштувати квартиру для великої сім’ї?»

1. Купуйте компактні та функціональні меблі. Вдалим рішенням стануть багатоярусні ліжка, розкладні столи та дивани, шафи-трансформери. Вони замінять в нічний час спальні місця. Також ідеальними будуть шафи та відкриті полиці, які займають всю площу стіни до стелі.

2. У санвузлі розташовуйте підвісний унітаз, умивальник з підвісною тумбою, сушарку на рушники. Пральну машину варто вмонтувати в шафу або розташувати над нею полиці для зберігання.

3. Якщо у квартирі є утеплений та засклений балкон або лоджія, вони можуть стати повноцінною кімнатою. Там варто розмістити робочий стіл, шафки для зберігання або облаштувати ігрову кімнату для дітей. А якщо балкон більший за стандартні метри, то його можна розділити одразу на дві зони.

4. Широке підвіконня відмінно підійде для організації особистого простору. Якщо конструкція вікна дозволяє, то зверху покладіть матрац, ковдру і пару декоративних подушок. Також можете зробити навісну полицю або невелику тумбу, які слугуватимуть підставкою для книг або ноутбука.

5. Мобільні ширми стануть корисними для того, щоб розділяти кімнати та створювати особисті кордони. Підійдуть перегородки з дерева, напівпрозорі зі скла та ширми з тканини.

6. Подбайте про системи зберігання. Чим більше членів сім’ї, тим більше одягу, посуду та інших речей необхідно зберігати у квартирі. Тому облаштуйте кімнати вбудованими шафами або шафами-купе з верху до низу. У плануваннях квартир у Comfort Park передбачено гардеробні та комори. Саме там можна створити ідеальну зону для зберігання різноманітних речей, побутової техніки та харчових продуктів. Або таку кімнатку можна зробити й за допомогою грамотного перепланування.

7. Правильно зонуйте простір. У кожного члена сім’ї має бути свій куточок. Ідеально, якщо кількість кімнат дорівнює кількості людей, проте не завжди так виходить. І в такому випадку радимо створювати навіть в одній кімнаті різні зони. Зробити це можна завдяки освітленню та колірній гаммі. Наприклад, можна використовувати лампу біля столу, настільний світильник біля ліжка або торшер біля дивана. Розділивши простір таким чином, у вас вийде три окремі зони. Що стосується кольору, то ним ви можете розділити простір між членами сім’ї та домовитися кому яка зона належить.

На завершення додамо, що нашим менеджерам завжди приємно спостерігати за емоціями клієнта та його рідних від щойно укладеної угоди про придбання житла. Й вони щиро бажають, щоб такий захват та емоції панували у вже готовій та облаштованій для життя квартирі.

Обрати квартиру