На головну Новини Інклюзивність будинків у новобудовах Comfort Park

Інклюзивність будинків у новобудовах Comfort Park

Обрати квартиру

Comfort Park – це перш за все про комфорт, який підкріплений багатьма фактами й один із них це факт доступності та зручності для усіх мешканців.

Адже на території ЖК дотримані норми ДБН (державні будівельні норми), які роблять його доступним об’єктом.

У 2018 році ці норми були вдосконалені, щоб створити безбар’єрний простір для всіх категорій людей з інвалідністю: з порушеннями опорно-рухового апарату, зору, слуху, розумової діяльності та інших маломобільних груп: людей похилого віку, вагітних жінок, батьків з дітьми та інших.

blago developer, як відповідальний забудовник, правильно облаштовує входи, виходи у будівлі своїх ЖК. Й зокрема Comfork Park є зразком безбар’єрного входу в хол будинку. Ми передбачили всі входи та виходи в будівлі врівень з землею, з твердим покриттям без додаткових підвищень.

У полотнах дверей встановлені оглядові панелі (вікна), заповнені прозорим і протиударним матеріалом. Також вхідні двері у Comfort Park висять на завісах однобічної дії з фіксаторами у положеннях «відчинено» і «зачинено». Такі двері забезпечують затримку автоматичного зачинення тривалістю не менше 5 секунд.

Пристрій для контролю входу (домофон) розташований у просвіті не менше ніж 1,0 м, тобто він пристосований для пропуску осіб на колісних кріслах.

Кабіна ліфта у ЖК Comfort Park має внутрішні розміри не менше ніж, ширина – 1.1; глибина – 1.4. Також у ліфтів ширина дверного прорізу не менше ніж 0,9 м.

Тротуари мають пониження в місцях перепадів висоти, що полегшує проїзд на колісних кріслах чи з дитячою коляскою.

У ліфтовому холі є місця для очікування для осіб на кріслі колісному або для користувача з милицями, а також його супроводжувача.

Такі прості, але важливі рішення у цьому проєкті роблять його зручним для пересування. А загалом це мультикомфортний комплекс для життя, у якому доступні квартири з ремонтом.

Обрати квартиру