Літо 2019: чи варто очікувати зростання цін на квартири через курс валют?

Аналітичний центр компанії Blago developer шукав відповідь на запитання, яке турбує інвесторів: як вплине курс валют на ціни літом 2019?

В червні не відбулось ніяких значних валютних коливань. Така ситуація спостерігатиметься на ринку нерухомості впродовж липня, а от в серпні дещо зміниться. Експерти прогнозують підвищення вартості квадратного метру орієнтовно на 4-6%.

Компанія Blago developer реалізовує цікаві проекти в центральній частині Івано-Франківська та мікрорайонах, пропонує житло різного типу. Проектуючи багатоквартирні будинки та житлові комплекси враховуються фактори необхідні для комфортного проживання мешканців. Важливе значення мають також розташування та краєвиди, які відкриватимуться з вікон квартир.
Наприклад, один з таких комплексів є Comfort Park. Він поєднує в собі філософію мультикомфорту та елементи концепції e-home. Квартири тут обирають люди різного віку, сім’ї з дітками, самостійні люди та прихильники природи. Це житловий комплекс з розвиненою внутрішньою інфраструктурою, продуманим плануванням, сучасним облаштуванням відпочинкового простору.

Comfort Park будується неподалік нового моста через річку Бистриця Солотвинська. Завдяки цьому проекту мешканці зможуть легко дістатись центральної та будь-якої іншої частини міста.
Поспішіть купити квартиру від надійного забудовника за доступною ціною. Зараз діють акційні ціни на квартири в секціях 10,11,12. Деталі дізнавайтесь за номером: +380500714000, +380970714000.
Відділ продажу компанії Blago developer – м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35.

Start typing and press Enter to search