Кращі локації для життя в Івано-Франківську

Ви знаходитесь в пошуку ідеальної локації для проживання? Аналітичний центр компанії blago developer оцінив переваги кожного мікрорайону Івано-Франківська, де ви зможете обрати якісну квартиру в новобудові.

Центр міста

Квартири в центрі міста завжди користувались великою популярністю серед інвесторів. Дану локацію обирають ті, хто прагне завжди бути в центрі подій. Проте, тут зосереджується велика кількість людей, закладів харчування та бізнес-центрів. Це означає, що про тишу та спокій тут не варто навіть і мріяти. Це місце ідеально підійде для самостійних, ділових та активних людей.

Центральна частина

Ті, хто мріє жити в центрі Івано-Франківська, але, одночасно, любить тишу – обирають квартиру поблизу озера або парку ім. Шевченка. Ця локація підходить для сімей з дітками, де завжди можна вийти на прогулянку, при цьому насолодитись красивими краєвидами Карпат.

Затишне передмістя

З часом галас міста виснажує і хочеться більше часу проводити на свіжому повітрі. Ідеальне місце для відновлення сил та енергії – затишне передмістя. Тут можна сповна насолодитись природою, тишею та спокоєм. Сучасні житлові комплекси будуються з урахуванням потреб майбутніх мешканців. Тому передбачено дитячі та спортивні майданчики, розвинену інфраструктуру та місця для відпочинку. Наприклад, ЖК Comfort Park розташований в екологічній частині Івано-Франківська, поблизу річки Бистриця Солотвинська. А наближеність до нового моста сприятиме легкому добиранню до центру міста.

Купити квартиру в екологічній частині Івано-Франківську можна у ЖК «Comfort Park» від будівельної компанії Blago developer.

Start typing and press Enter to search