Оновлення інтер’єру: бюджетно і якісно

З плином часу всім хочеться змін. Це саме стосується і інтер’єру. Якщо оформлення Вашої квартири перестає Вам подобатись, виглядає застаріло, то це завжди можна змінити. А як це зробити без великих грошових втрат розповів Аналітичний центр компанії blago developer.

Перестановка меблів

Перший і один з найпопулярніших способів – це поміняти місцями меблі, зробити іншу розстановку. Також під час зміни меблів можна виявити, що деякі з них вже неактуальні, рекомендуємо їх позбавитись, відвести на дачу або ж продати.

Декорування меблів

Ще одним способом додати новизни вашим меблям може стати декорування. Наприклад, можна змінити оббивку м’яких меблів, здійснити перефарбування полиць чи інших елементів інтер’єру. Також можна використати нові подушки для дивану чи ліжка.

Оновлення текстилю

Для того, щоб додати свіжості та новизни своїй квартирі іноді достатньо змінити тільки деякі деталі, наприклад, штори, плед, килим чи нові подушки на диван. Також сюди можна віднести прикраси на стіну в стилі макраме та ажурної в’язки.

Вазони

Майже всі люди люблять кімнатні рослини. І це не дивно, адже окрім естетики, вони є корисними для здоров’я. А також ці маленькі представники флори можуть неабияк прикрасити помешкання. Рекомендуємо періодично замінювати горщики та нові, стильніші, додайте кілька нових вазонів або просто поміняйте місцями вже наявні.

Освітлення

Інтер’єр може втратити свою актуальність через освітлення. Рекомендуємо перевірити рівень природного світла, а також світильники. Якщо з природним світлом не все так просто, то світильники завжди можна замінити на нові. Це здається такою дрібницею та коли в кімнаті достатньо освітлення, то візуально вона здається більшою та просторішою.

Стіни привертають увагу

Пригадайте, коли востаннє ви робили ремонт у вітальні? Якщо пройшло вже більше двох років, то варто задуматись про оновлення. Для цього можна змінити покриття на стінах – шпалери, або ж перефарбувати їх, але, наприклад, не всі, а тільки одну чи дві.

Купити нову квартиру від надійного забудовника blago developer можна в житловому комплексі Comfort Park.

Start typing and press Enter to search