Як змінились вимоги людей до забудовників при купівлі нової квартири

Вимоги покупців до будівельних компаній при виборі нової квартири

Зараз покупці нових квартир відповідально ставляться до вибору забудовника та якості житла. Це підштовхує девелоперів відходити від застарілих технологій зведення багатоповерхівок та переймати досвід світових лідерів у галузі будівництва. Детальніше про вимоги до забудовників розповів Аналітичний центр компанії blago developer.

Збільшення вимог спричинило зростання пропозиції на ринку нерухомості. Адже, ще в 1990-х роках люди змушені були очікувати на омріяну квартиру довгі роки. І це були однотипні хрущовки, без утепленого фасаду та додаткових зручностей. Проте, на ринку не було іншого вибору, це був фактично єдиний варіант для мешканців Івано-Франківська.

Нині на ринку нерухомості Івано-Франківська ми бачимо велику кількість забудовників, які пропонують купити квартиру різного типу з можливістю розтермінувати платежі та на інших вигідних умовах. Покупці детально вивчають якість пропонованої нерухомості та будівельну компанію перед тим як обрати квартиру.

Показники енергоефективності та шумоізоляції будинку

Енергоефективність означає здатність будівлі підтримувати комфортну температуру незалежно від погодних умов. Шумоізоляція також відіграє важливу роль при створенні комфортних умов для проживання. Сюди відносяться матеріали для зведення зовнішніх стін, дахова покрівля, якість вхідних дверей та вентиляція.

Функціональність планування

Кожен обирає планування квартири, яке підходить їм найкраще та відповідає всім вимогам. Це стосується кількості кімнат, розміру кухні чи санвузла, загальної площі квартири чи наявності гардеробної кімнати. Багато сучасних забудовників реалізовують свої проекти за монолітно-каркасною технологією будівництва, яка дозволяє здійснити перепланування.

Для прикладу, в житловому комплексі Comfort Park, що будується в екологічній частині Івано-Франківська доступна опція вільного планування, тому тут без проблем можна купити квартиру з омріяним плануванням.

Архітектурний стиль

Однотипні будинки, які були актуальними декілька десятків років тому, зараз не користуються великою популярністю. Зараз забудовники обирають для своїх проектів яскраві кольори та індивідуальний архітектурний стиль, в яких гармонійно поєднуються металеві конструкції, скло та яскравий фасад.

Розвинена інфраструктура

Чисельність населення в Івано-Франківську зростає з кожним роком. Це варто враховувати забудовникам при будівництві нових проєктів. Для комфортного проживання поблизу житлових комплексів повинні бути крамниці, супермаркет, торговий центр, салон краси, освітні та медичні заклади.

Красивий двір

Здебільшого до основних вимог при виборі квартири відноситься благоустрій прибудинкової території. Покупці віддають перевагу житловим комплексам з красиво облагородженим двором, дитячими та спортивними майданчиками, місцями для відпочинку.

Надійна система безпеки

Купуючи квартиру в новобудові покупець хоче бути впевненим у тому, що його життя і помешкання знаходиться в безпеці. Тому важливо, щоб у дворі житлового комплексу була надійна система безпеки: цілодобова охорона, відеоспостереження, закритий двір.

Купити квартиру в Івано-Франківську можна у «Comfort Park» від будівельної компанії blago developer.

Start typing and press Enter to search

Інші проєкти
забудовника