Чому варто купувати трикімнатні квартири?

Купівля квартири складний і тривалий процес. В ході вибору майбутнього помешкання у покупців виникає багато питань: де краще придбати квартиру; вторинний ринок чи новобудова; класу комфорт-, бізнес, чи еліт; скільки квадратних метрів буде оптимальною площею для комфотного життя. Відповіді на ці запитання віднайшов Аналітичний центр компанії blago developer.

Локація

Якщо проаналізувати попит на квартири в центральній частині міста та окраїнах чи спальних районах, то можна побачити зростання динаміки купівлі саме в віддалених від центральної частини мікрорайонах, екологічних та спокійних місцях. В Івано-Франківську багато людей, серед тих, хто шукає житло, обирають квартиру саме в мікрорайоні Пасічна. На це є декілька причин: мікрорайон стрімко розвивається: з’являються нові торгові центри, клініки, ресторани та інші елементи інфраструктури. Другою перевагою є будівництво нового моста через річку Бистриця Солотвинська, що дозволить мешканцям цього мікрорайону доїхати до центру Івано-Франківська всього за 10-15 хвилин. І ще одним фактором, який сприяє вибору квартири саме тут є його віддаленість від шуму та галасу.

Оптимальна площа для комфортного життя

Останнім часом все більше і більше іванофранківців віддають перевагу трикімнатним квартирам. Така тенденція спостерігається від третього кварталу 2019 року. І це не дивно. Адже, купуючи квартиру покупці задумуватись про своє майбутнє. Молоді люди, які планують створити сім’ю також віддають перевагу  просторим, трикімнатним квартирам. Як показує практика, купивши одно- чи двокімнатну квартиру, молода сім’я після народження дітей приймає рішення переїхати в більшу квартиру – трикімнатну. Тут на людей чекає ряд додаткових витрат та трудностей: заново розпочинати пошуки підходящого варіанту, ремонт та переїзд. Це займає багато часу, грошей та сил.

В житловому комплексі Comfort Park, який будується в екологічній частині Івано-Франківська доступні трикімнатні квартири різної площі. Квартири тут просторі та функціонально грамотно сплановані. А поблизу комплексу – набережна річки, яка є ідеальним місцем для прогулянок та відпочинку.

Експерти рекомендують при виборі нової квартири врахувати не тільки поточні потреби, але й майбутні потреби у житловій площі. Можливо, не на кожному етапі життя необхідна трикімнатна квартира, але враховуючи всі складнощі при зміні одно- чи двокімнатної квартири на трикімнатну варто зупинитись на останній.

Start typing and press Enter to search

Інші проєкти
забудовника