Ситуація на ринку нерухомості: чи зросте ціна на квартири в Івано-Франківську?

Ринок нерухомості Івано-Франківська періодично зазнає змін. Чого очікувати в другому кварталі 2020 року та чи прогнозують експерти зростання ціни метра квадратного в новобудовах дослідив Аналітичний центр компанії blago developer.

Експерти стверджують, що на підвищення вартості нерухомості впливають три основні чинники: коливання курсу валют, ціна будівельних матеріалів та оплата праці будівельникам.

Підвищення або зниження курсу валют залежить від політичної та економічної ситуації в Україні. Експерти зазначають, що в 2020 році українська гривня дещо втратись свою позицію.

Проте, забудовники не планують знижувати вартість нового житла. Це пов’язано, перш за все, з якістю будівництва.

Покупці хочуть купувати квартири високої якості у комфортних житлових комплексах від надійного забудовника. Наприклад, в Івано-Франківську багато людей зупиняють свій вибір на житловому комплексі Comfort Park від компанії з багаторічним досвідом та чудовою репутацією – blago developer. Цей ЖК приваблює покупців своїм розташуванням в екологічній частині Івано-Франківська, поблизу річки Бистриця Солотвинська. До центру міста мешканці зможуть зручно добиратись завдяки новому мосту. В дворі передбачено сучасні дитячі та спортивні майданчики, надійна система безпеки та розвинена інфраструктура.

Здорожчання квадратного метру залежить від розміру заробітної плати будівельників, мулярів та інших робітників. У зв’язку з тим, що багато працівників виїжджають закордон в пошуках роботи, забудовники повинні пропонувати їм високу оплату, а це, в свою чергу, впливає на ціну квадратного метру.

І ще одним вагомим фактором, що впливає на ціну квартир є зростання вартості будівельних матеріалів, які нерідко купуються закордоном.

Фахівці з нерухомості зазначають, що вартість зросте більшою мірою на квартири класу «комфорт» і рекомендують не відтягувати купівлю.

Купити квартиру за вигідною ціною в Івано-Франківську можна у  ЖК Comfort Park від надійного забудовника blago developer.

Start typing and press Enter to search

Інші проєкти
забудовника