Квартира нового покоління: на чому не слід економити?

На ринку нерухомості 21-го століття перед покупцем відкривається широкий вибір серед різноманітних житлових комплексів. Ще донедавна вирішальним чинником для купівлі нової квартири виступала ціна. Проте, з часом ситуація змінилась і зараз покупці приділяють все більше уваги якості будівництва, матеріалів, а також велику роль відіграє репутація забудовника. На чому економити не слід поділився Аналітичний центр компанії blago developer.

Будуючи житлові комплекси, забудовники враховують потреби сучасного покупця. Перш за все, майбутні мешканці звертають увагу на локацію житлового комплексу. Великою популярністю користується затишне передміся, екологічна частина міста, наближеність до парку, річки або озера. В Івано-Франківську таким ЖК є Comfort Park, котрий будується поблизу набережної річки Бистриця Солотвинська, в затишному, віддаленому від галасу та шуму місці, а наближеність до нового моста сприятиме зручності транспортної розв’язки.

Красиві краєвиди значно більше подобаються покупцям ніж споглядання чужих квартир. Велике значення при виборі нового помешканням відіграє наявність розвиненої інфраструктури, дитячих та дошкільних закладів, крамниць, аптек та ін.

Якість будівництва – один з найважливіших факторів при виборі квартири. Важливо, щоб будинок був енергоефективним, з якісними вікнами та дверима, збудований за монолітно-каркасною технологією та з використанням керамічного блоку. Додатковою перевагою буде наявність спеціальної кімнати для зберігання спортивного інвентарю, дитячих колясок та інших речей.

Експерти зазначають, що після визначення з житловим комплексом, у якому хочете жити, продумайте над площею своєї квартири. Приміщення має бути комфортним для життя за плануванням, розміром, площею. Залежно від складу сім’ї кожен обирає для себе житло з відповідною кількістю кімнат.

Купити квартиру від надійного забудовника blago developer можна у ЖК Comfort Park.

Start typing and press Enter to search

Інші проєкти
забудовника