Ринок нерухомості: чого чекати після завершення карантину?

Весна для українських девелоперів, зазвичай, період активних продажів. Та цього року пандемія коронавірусу зачепила практично кожну сферу діяльності. Як це позначиться на ринку нерухомості дізнавався аналітичний центр компанії blago developer.

Ситуація з COVID-19 спричинила ажіотажний попит серед населення: українці запасаються продуктами харчування та закордонною валютою. Проте, експерти підкреслюють, що така поведінка має тимчасову дію.

Валютні коливання позитивно вплинули на покупців, які планували купити нерухомість цієї весни. Багато людей відкладали свої заощадження в доларах чи євро. У зв’язку із ростом курсу валют, стало вигідно купляти помешкання у забудовників, які пропонують ціну зафіксовану у гривнях. Такий спосіб збереження власних грошей допоможе у майбутньому отримати чималий прибуток. Отож, нерухомість надалі очолює лідерську позицію серед надійних способів інвестування.

Експерти радять не відкладати купівлю нерухомості на тривалий час. Зараз девелопери ще не підняли ціни за квадратні метри, а курс долара підвищився, отже покупець отримає максимальну вигоду. Наприклад, один з найнадійніших забудовників Івано-Франківська –  blago developer пропонує своїм клієнтам вигідні умови купівлі квартири в житловому комплексі Comfort Park. Ціна зафіксована у гривні! До 70000грн можна заощадити при покупці однокімнатної квартири, до 105000грн – двокімнатної та до 135000грн при купівлі трикімнатної квартири.

Ще у другому кварталі 2020 року очікується підняття вартості на житло в новобудові до 9-11%.

Зазначимо, що обиратимуть покупці найкращі пропозиції. Успішними на ринку нерухомості будуть ті будівельні компанії, які пропонують якісне житло комфорт-класу. В Івано-Франківську такою компанією є blago developer.

Купити квартиру від надійного забудовника blago developer можна у ЖК Comfort Park.

Start typing and press Enter to search

Інші проєкти
забудовника