На що звернути увагу при виборі квартири: поради для молодих сімей.

Ринок нерухомості Івано-Франківська пропонує доволі широкий вибір квартир для молодих сімей. Але людям, котрі вперше шукають житло інколи буває важко зробити остаточний вибір, і щоб не помилитись Аналітичний центр компанії blago developer виокремив важливі критерії, які варто врахувати молодій парі при виборі помешкання.

Зручності та розвинена інфраструктура.  

Наявність зручної інфраструктури поряд з житловим комплексом – чи не основна вимога молодих людей при виробі житла. Особливо це стосується пар, які планують народження дітей, або вже мають немовля. Зручні заїзди, облагородження території, пандуси або вхід в під’їзд на рівні землі, наявність дитячих та спортивних майданчиків також відіграють не останню роль у виборі квартири.

Звертайте також увагу на відстань до садочків та шкіл від житлового комплексу. Значно зручніше зранку довше поспати та прогулятись декілька хвилин від дому до школи чи садочка, аніж добиратись до навчального закладу понад годину.

Іванофранківці часто обирають житлові комплекси в екологічній частині міста. Наприклад, в житловому комплексі Comfort Park передбачено все для комфортного життя молодих сімей: добре облагороджена територія житлового комплексу, входи в під’їзди розташовані на рівні землі, наявність сучасних дитячих та спортивних майданчиків, а до найближчого садочка та школи всього 5 хвилин пішки. Також у кожному будинку передбачено спеціальну кімнату для зберігання дитячих колясок та спортивного інвентарю.

Планування квартир. Вибір планування – це досить індивідуальне завдання. Тут вирішальним залишається потреба подружжя у кількості кімнат та фінансові можливості. Проте, експерти рекомендують обирати квартиру з великою кухнею, відсутністю глухих кутів та великих коридорів. Звертайте увагу на освітлення: найкращим варіантом буде квартира з панорамними вікнами.

Дитячі майданчики. У дворі житлового комплексу обов’язково мають бути місця для відпочинку та ігор дітей: озеленена територія з лавочками, сквери, сучасні дитячі та спортивні майданчики для дітей різного віку.

Державні програми.  Держмолодьжитло пропонує молодим сім’ям скористатись державним пільговим кредитом при купівлі нового житла. Детальні умови такого кредитування можна переглянути на сайті державного фонду сприяння молодіжному будівництву. В Івано-Франківську житловий комплекс Comfort Park акредитовано як учасника цієї програми.

Start typing and press Enter to search

Інші проєкти
забудовника