Терміни окупності квартири в мікрорайоні Пасічна

Для довгострокової інвестиції чудово підходить нерухомість. Значна частина (близько 29-35%) покупців обирають квартиру в новобудові для подальшої здачі в оренду.

В цій статті ми детально розповімо, за який період часу окупиться однокімнатна квартира в мікрорайоні Пасічна.

Найкраще для здачі в оренду підходять квартири площею 42-45 метрів квадратних. Таке житло чудово підходить, як для самостійних людей, так і сімей з дитиною.

Вартість квартири

В мікрорайоні Пасічна середня ціна квадратного метру становить 10 700грн. Наприклад, в житловому комплексі Comfort Park однокімнатна квартира (42м.кв) обійдеться в 449 000грн. Для подальшої здачі квартири в оренду необхідно зробити ремонт, який вартуватиме власнику орієнтовно 240-250 тис. грн. Отже, кінцева вартість однокімнатного помешкання вийде 699 400грн.

Оренда: подобова чи довгострокова?

Після того, коли квартиру обрали, ремонт зробили, варто подумати, який тип оренди вам підійде. До недоліків подобової оренди варто віднести ризик відсутності клієнтів протягом всього місяця. В той час, коли довгосторокова більш стабільна в цьому плані. А тепер перейдемо до цифр. При загруженості 21 день в місяць, ваш дохід за рік становитиме 126 000грн.

Варто врахувати ще додаткові витрати пов’язані з прибиранням та обслуговуванням квартири. Квартира окупиться за 4 роки.

При довгостроковій оренді дохід може бути дещо меншим, проте надійнішим та більш стальним. Ціна оренди однокімнатної квартири в мікрорайоні Пасічна за місяць складає 4000-6000 гривень. Отже, щорічний дохід від такої інвестиції становитиме 72000грн, термін окупності 8-9 років. Але витрат на комунальні послуги та обслуговування в такому випадку не буде.

Варто звернути увагу на те, що після того як квартир окупиться, її можна продати за вигідною ціною. Адже ціна квартир в мікрорайоні Пасічна щороку збільшується.

Купити квартиру в мікрорайоні Пасічна для подальшої здачі в оренду можна в житловому комплексі Комфорт Парк.

Start typing and press Enter to search