Як заощадити при купівлі квартири: корисні поради забудовника

Всіх покупців нерухомості цікавить як вигідно купити квартиру і, при цьому, заощадити власні кошти. І експерти підтверджують той факт, що завжди є можливість зекономити гроші, проте для цього потрібно знати деякі лайфхаки. Аналітичний центр компанії blago developer поділився секретами як вигідно купити квартиру.

Купівля на етапі котловану або акційні пропозиції на останні квартири

Експерти рекомендують купляти квартиру в новобудові, яка ще на стадії розробки котловану. Так, доведеться почекати на здачу будинку, але окрім вигідної ціни ще можна обрати бажаний поверх, площу квартири та краєвид з вікон. Додатковою перевагою купівлі квартири на початку будівництва є можливість перепланувати своє помешкання: додати кімнату, зменшити коридор або спроектувати дворівневу квартиру. До речі, в житловому комплексі Comfort Park стартував продаж квартир в секції №16. Тому зараз можна купити квартиру за найвигіднішою ціною!

Перший поверх – гарна ідея!

Квартири на першому поверсі користуються зазвичай меншою популярністю порівняно з усіма іншими. Це пов’язано найбільшою мірою через відсутність панорамних краєвидів. А також через сформований стереотипом, що на першому поверсі висока вологість та холодніше. У сучасних новобудовах немає зовсім таких проблем.

Часто забудовники роблять гарні знижки на квартири саме на першому поверсі. Тому, якщо покупець не придає великого значення краєвиду, то може заощадити 5-7% від вартості.

Перевагою життя на першому поверсі є незалежність від ліфта. А ще сучасні забудовники передбачують вхід в під’їзд на рівні землі. Цей комфорт особливо цінують батьки маленьких діток, адже можна з легкістю дістатись своєї квартири з колясочкою.

Повна оплата

Майже всі забудовники Івано-Франківська пропонують своїм клієнтам гарну знижку при 100% оплаті. Це вигідно, особливо якщо купити квартиру на старті продажу та будівництва.

Державна програма кредитування до 20 років

Можна заощадити на купівлі нерухомості навіть якщо немає всієї суми на омріяну квартири. Наприклад, житловий комплекс Comfort Park від надійного забудовника blago developer акредитований на державний пільговий кредит на 20 років. Цією послугою вже скористались багато сімей. Всю інформацію про програму можна дізнатись у менеджерів компанії

blago developer за номером

Start typing and press Enter to search