Капіталовкладення в новобудови Івано-Франківська: дохід до 30% від вартості

Серед покупців значно зросли запити на житлову та комерційну нерухомість з метою інвестицій. Все частіше обирають об’єктом для капіталовкладення квартири та комерційні приміщення. І це цілком логічно, адже, як стверджують експерти з нерухомості, така інвестиція приносить власникам до 30% доходу.

Найбільшу вигоду отримують покупці, що обрали нерухомість в новобудові, яка тільки розпочала будуватись, тобто на старті продажу. В цей період вартість квадратного метру є найнижчою. Додатковими перевагами купівлі нерухомості на етапі котловану є можливість обрати квартиру чи комерційне приміщення оптимальної площі, з красивими краєвидами та на бажаному поверсі.

Щоб отримати бажаний прибуток від капіталовкладення в нерухомість, спочатку потрібно оцінити, де саме розташований житловий комплекс.
Прийнято вважати, що квартири в центрі окуповуються значно швидше, ніж квартири в мікрорайонах. Проте, це не зовсім так. Давайте розглянемо вартість та терміни окупності на конкретному прикладі (однокімнатна квартира в ЖК Comfort Park, мікрорайон Пасічна). В цьому комплексі доступні квартири площею від 34м.кв. Ціна такої квартири становить 363800грн. Зрозуміло, що для здачі квартири в оренду, вона має бути повністю готовою до життя, тобто з ремонтом, технікою та меблями. Тому до вартості квартири необхідно додати приблизно ще 255 тис.грн. Вартість подобової оренди квартири в мікрорайоні Пасічна коливаються в межах 400-600грн. За умови загруженості в 21 день на місяць власник отримуватиме 12600грн чистого доходу, за рік – 151200. Термін окупності такого житла – 4 роки.

Житлові комплекси, віддалені від центру міста, зазвичай, є великими, з власною розвиненою інфраструктурою (супермаркет, аптека, дошкільний заклад, ресторан і т.д), дитячими та спортивними майданчиками, місцями для відпочинку. Квартири для здачі в оренду в таких ЖК користуватимуться великим попитом серед сімей з дітьми.

Інвестори, крім купівлі квартири для подальшої здачі, використовують ще один метод заробітку – перепродаж. Вартість нерухомості збільшується після здачі будинку в експлуатацію.

Таким чином, купивши квартиру на початковому етапі будівництва можна вигідно продати її після здачі будинку в експлуатацію і отримати дохід до 30%.

Купити квартиру в мікрорайоні Пасічна на вигідних умовах від забудовника можна в ЖК Comfort Park від надійного забудовника blago developer.

Start typing and press Enter to search