Квартири в новобудовах Івано-Франківська дорожчають?

Ще на початку осені експерти нерухомості прогнозували зростання вартості квадратного метру в новобудовах Івано-Франківська. І станом на середину листопада 2020 року ціни таки зросли в середньому на 5-6%.

Основною причиною такого здорожчання виступило зростання цін на будівельні матеріали. Зрозуміло, що така ситуація впливає на вартість кожного квадратного метру.

До причин зростання вартості нерухомості не можна не віднести ситуацію на валютному ринку. Станом на 18 листопада 2020 року курс долара становить 28,11грн.

Аналізуючи ціни на нерухомість Івано-Франківська, динаміка показує, що найбільше здорожчала нерухомість класу «еліт» – до 10%, квартири класу «бізнес» на 7%.

Найбільш стійкими до коливань цін виявилась нерухомість комфорт-класу. Ціни зросли тільки до 1,9%. Наприклад, в мікрорайоні Пасічна, за дуже вигідною ціною можна купити квартиру в ЖК Comfort Park – від 10700грн/м.кв. Спеціально до «чорної» п’ятниці діє спеціальна пропозиція на квартири в секції №16.

В Івано-Франківську у середньому вартість квадратного метру складає 13500грн. Проте, до кінця поточного року слід очікувати зродожчання нерухомості ще на 4-5%.

Start typing and press Enter to search