Купівля квартири до новорічних свят. Які переваги?

З середини грудня всі іванофранківці традиційно готуються до новорічно-різдвяних свят. Це чудовий період: головна ялинка Івано-Франківська тішить яскравими вогниками мешканців та гостей, вітрини крамниць та ресторанів вже оформлені в новорічному стилі, і всі планують як зустріти Новий 2021 рік!

Чи думають люди в цей період про купівлю нової квартири? Аналітичний центр компанії blago developer стверджує, що так!

Як свідчить статистика, саме передсвятковий період – дуже вдалий час для купівлі нерухомості: нової квартири чи комерційного приміщення. І на це є свої причини.

Зазвичай ціни на нерухомість після Нового року зростають. На це, певною мірою, впливає коливання курсу валют і відкладання купівлі після завершення всіх святкувань.

Беручи до уваги останню обставину, девелопери заохочують своїх клієнтів до купівлі нерухомості різними акційними пропозиціями. Наприклад, спеціально до Нового року компанія blago developer пропонує дуже вигідні умови купівлі квартир в житловому комплексі Comfort Park: -500 гривень на кожному метрі квадратному! А додатково до Миколая (тільки до 19.12.2020) повертають 2% від вартості квартири. Зауважимо, що у цьому житловому комплекси доступні квартири як на стадії будівництва, так і у готових будинках.

Перевагою купівлі нової квартири до Нового року є незабутні емоції, адже це ідеальний подарунок собі та рідним. Новий рік – це нагода змінити своє життя на краще, змінити своє старе помешкання на нову, простору, світлу квартиру. Навіть психологи радять залишати у старому році всі свої переживання, негаразди і впевнено крокувати у світле майбутнє.

Нагадаємо, що в житловому комплексі Comfort Park ви можете купити квартиру на стадії будівництва. По-перше, на старті продажу ціна квадратного метру завжди вигідніша, а по-друге зможете скористатись вигідною програмою розтермінування.

Якщо ж купівля квартири в незбудованому будинку вам здається ризикованою, то в жк Comfort Park доступні квартири готові до ремонту. Проте, відтягувати з купівлею не рекомендуємо, адже наявність таких квартир дуже обмежена.

Купівля квартири – це завжди дуже радісна та приємна покупка, а особливо в період новорічно-різдвяних свят.

Start typing and press Enter to search

Інші проєкти
забудовника