Що буде з цінами на квартири в новобудовах Івано-Франківська у 2021 році?

От і завершились всі різдвяні свята і поступово настають звичайні будні нового 2021 року.
Чого чекати на ринку нерухомості? Що буде з цінами? Відповіді на ці запитання особливо цікавлять тих, хто замислюється над купівлею нерухомості.
Забіжимо наперед: вартість квадратних метрів тільки зростатиме, проте попит на квартири буде високим.
Спеціалісти аналітичного центру blago developer виділили декілька основних факторів, які впливають на зростання цін та загальну ситуацію на ринку.
По-перше, важко не помітити як зросли ціни на будівельні матеріали. Тільки арматура за останні три місяці зросла у ціні до 60%. А це чи не основний будівельний матеріал. Така ситуація спостерігається і з іншими будматеріалами: бетон зараз коштує на 24-26% більше у порівнянні з минулим роком, розчин – на 16-19%. Також збільшились у вартості і вентильовані фасади та імпорті матеріали, які залежать від курсу іноземної валюти.
Як прогнозують експерти, збільшення вартості будівельних матеріалів продовжуватиметься упродовж 2021 року. На це вказують зростання цін на електроенергію та очікуваний курс долара – 29,1 за кожну гривню.
Великий вплив на ціноутворення має попит. Як бачимо, у першому кварталі 2021 року попит на нерухомість в Івано-Франківську досить високий. Це, значною мірою, пов’язано з пандемією та карантинними обмеженнями через Ковід-19. Люди зрозуміли на скільки важливо мати власну квартиру, а також прагнуть зберегти свої гроші. А купівля нерухомості – це завжди надійна інвестиція та спосіб зберегти заощадження.
Абсолютно точно спрогнозувати ситуацію на ринку нерухомості доволі складно через пандемію та пов’язаний з нею карантин. Адже, будь-які зміни можуть позначитись на курсі валют, а це в свою чергу, вплине на вартість всіх будівельних матеріалів та кінцеву ціну квартири.
Отже, зважаючи на наведені фактори, експерти аналітичного центру blago developer прогнозують зростання вартості на квартири в новобудовах Івано-Франківська на 4-5%.
Не варто відкладати купівлю квартири на тривалий час. Вигідно купити нерухомість можна в мультикомфортному житловому комплексі Comfort Park.
Тут доступні квартири у готових будинках, а також на етапі будівництва.
Для отримання детальної інформації звертайтесь за номером +38067 761 31 81

Start typing and press Enter to search

Інші проєкти
забудовника