Чи готові іванофранківці до подорожчання житла?

Вже незабаром в Україні може відбутися швидке подорожчання житла і ціни на нерухомість зростуть у декілька разів. На думку експертів, квартири подорожчають опісля ухвалення законопроєкту № 5600, яким, передбачається скасування пільг з податку на додану вартість (ПДВ) на операції з продажу житла.

Похідними наслідками ухвалення цього закону буде не тільки збільшення вартості квартир, а й суттєве зменшення їх кількості. Зниження кількості житла, яке вводиться в експлуатацію, своєю чергою призведе скорочення податкових надходжень до держбюджету. Складається враження, що у програші будуть всі.

В Івано-Франківських новобудовах, як і по всій Україні, ціни вже зросли в середньому на 10-15%. Та варто зазначити, що процес росту вартості житла продовжиться і до кінця поточного року. Дива не буде. Всім, хто планував придбати квартиру доцільно поспішити. Віддати перевагу рекомендуємо надійному забудовнику blago developer. Це компанія, яка вже понад 18 років працює на ринку нерухомості та є однією з найбільших на Прикарпатті. Ми успішно реалізували 6 проектів, які стали взірцем для будівельної галузі. Всі проєкти blago developer відповідають міжнародним стандартам екологічності та енергоефективності.

На сьогодні blago developer реалізовує 15 проєктів, загальна площа яких становить понад 828 тис. метрів квадратних. Одним з яких є житловий комплекс ЖК Comfot Park. Комплекс комфорт класу будується на мальовничому березі р. Бистриця Солотвинська та пропонує шалену різноманітність квартир різного бюджету.

Start typing and press Enter to search

Інші проєкти
забудовника