Переваги новобудов перед вторинним житлом.

В цей час квартири в новобудовах користуються більшою перевагою ніж квартири на вторинному ринку – конкуренція змушує будівельників постійно вдосконалювати продукцію, щоб залучити покупців. Покупці, як правило, віддають перевагу новобудовам, тому що їм легше перепланувати та організувати простір на свій смак. Однак вторинний ринок дає більшу гнучкість у виборі місця проживання, оскільки зараз забудовники іноді стикаються з дефіцитом забудованої площі у вже сформованих міських районах.

Основним недоліком вживаного житла є те, що воно не відповідає вимогам більшості сучасних покупців нерухомості. Недоліки старих будинків такі:

 • застаріла технологія будівництва;
 • застаріла архітектура;
 • застарілі комунікації;
 • немає закритого двору;
 • невеликі кухні та вузькі коридори.

Основною перевагою первинного житла є те, що на етапі старту будівництва вартість квартири буде дешевша, після будівництва активи зростуть у ціні, і навіть “нова вторинна нерухомість” буде продана за вищою вартістю.

Переваги первинного ринку нерухомості

Планування нової будівлі відповідають потребі покупця, а самі квартири мають додаткові переваги, серед яких:

 • простора спальня;
 • роздільна ванна кімната;
 • лоджія;
 • великі панорамні вікна;
 • приваблива територія, зона відпочинку тощо.

На ринку вживаного житла такого розмаїття немає.
Тепер для будинків класу комфорт використовується енергозберігаюча та каркасно-монолітна технології будівництва. Нова будівля також потенційно дозволяє економити комунальні послуги шляхом енергозберігаючих технологій, тим самим залучаючи покупців.

В останні роки люди приділяли особливу увагу безпеці та комфорту мешканців, тому новобудови обладнані ефективними системами відеоспостереження та безпеки.

Отже, можна виділити такі основні причини, чому вторинний ринок програє первинному:

 1. Планування та стан квартири. На ринку нерухомості забудовники пропонують великий вибір планувань, які задовольняють будь-якого покупця і відповідними хорошими комунікаціями.
 2. Парковка. У дворі старого будинку нема потреби планувати стільки місць для паркування, скільки зараз, що створює проблеми для всіх мешканців.
 3. Безпека та комфорт.

4.Привабливі двори, які облаштовані дитячими майданчиками та зонами відпочинку.

Одним із таких житлових комплексів, який відповідає вищеперерахованим перевагам, є Comfort Park від blago developer. Комплекс будується на мальовничому березі р. Бистриця Солотвинська. Тут поєднано новітні концепції будівництва з максимальним збереженням природи та екологічності території, враховано критерії комфорту. У Comfort Park: відмінне енергозберігання будівель, енергоефективність, ергономічність, естетичність, екологічність.

Start typing and press Enter to search

Інші проєкти
забудовника