Як купити житло з обмеженим бюджетом?

Купівля нерухомості – це величезний фінансовий внесок, який може викликати багато страху та тривоги. Вартість квартири, необхідної для новобудови мрії, часто змушує потенційних покупців задуматись: для мене ця сума є тягарем! Насправді обмежений бюджет – це не привід відмовлятися від якості середовища проживання, особливо тому, що вигідно купити квартиру в новобудові – цілком реально. Ми розповімо вам, коли нерухомість дешевша і як не прогадати при виборі квартири мрії!

Сьогодні дійсно можна купити власну нерухомість з обмеженим бюджетом. Навіть, якщо у вас є не вся сума необхідна для купівлі квартири! На ринку нерухомості існує безліч варіантів, тому дуже важливо заздалегідь оцінити всі ризики.

В Івано-Франківську ви можете купити квартиру, як на початковому етапі будівництва, так і після введення багатоповерхівки в експлуатацію. Експерти рекомендують купувати квартиру в новобудові на початкових етапах. Різниця між ціною квартири в новобудові на початку будівництва будинку і після його здачі в експлуатацію може досягати 30-50%.

Компанія blago developer пропонує своїм клієнтам розтермінування платежів, що значно полегшує процес втілення мрії про квартиру у життя. Вартість помешкання в житловому комплексі Comfort Park можна розтермінувати до 24 місяців з мінімальним початковим внеском – 30%. Перш за все, розтермінування платежу може зменшити фінансове навантаження та дозволити вам скласти зручний графік платежів. По-друге, заробити. Придбавши квартиру з розтермінуванням на початковому етапі будівництва ви зможете вдало її перепродати після введення в експлуатацію. Наприклад, квартири площею 60-65 квадратних метрів, що включає кухню-студію та дві повні кімнати, за умов придбання в розтермінування від забудовника, коштує на місяць, трохи більше ніж оренда житла.

Ось кілька порад, як вигідно купити нерухомість у новобудові в Івано-Франківську.

  1. Якщо ви хочете купити квартиру за доступною ціною, не нехтуючи комфортним середовищем проживання – зверніть увагу на розумне планування. Нині деякі квартири на ринку мають невеликі площі, але оптимальну функціональність кожного м2.
  2. Чудовий спосіб заощадити час і гроші – купити квартиру з ремонтом у забудовника. Компанія blago developer надає своїм клієнтам послугу “ремонт за 40 днів”.
  3. Для того, щоб придбати квартиру за оптимальною ціною варто також дізнатись та порівняти ціни на схоже житло у різних секціях цього житлового комплексу.
  4. Не ігноруйте акційні пропозиції будівельних компаній. Це можуть бути сезонні знижки та знижки на лояльність, наприклад великі знижки при повній оплаті.

Вибираючи найдешевший варіант, зверніть увагу на репутацію забудовника, його історію та інфраструктуру житлових комплексів. Вам потрібно надати пріоритет надійній будівельній компанії. Наприклад, blago developer – одна з найбільших будівельних компаній на заході України, яка працює на ринку нерухомості понад 20 років! Зараз реалізовує 21 проект, одним з яких є житловий комплекс Comfot Park. Комплекс комфорт класу побудований неподалік мальовничої набережної річки Бистриця Солотвинська та пропонує квартири різного бюджету.

Start typing and press Enter to search

Інші проєкти
забудовника