Готуємось до ремонту: 10 корисних порад перед початком ремонтних робіт.

Починати ремонт в квартирі завжди страшно, особливо, якщо немає достатнього досвіду. Але, як правило, невпевненість і сумніви проходять, коли стає зрозумілими обсяг майбутніх робіт і вирішено питання послідовності ремонтних робіт. Про ці та інші секрети ремонту поговоримо далі!

 1. Насамперед складіть генеральний план проведення ремонтних робіт.
 2. Вирішіть, хто буде робити ремонтні роботи! Найняти підрядника або зробити це самостійно – одна з головних проблем, яку необхідно вирішити. Технічно складну роботу слід довірити професіоналам: прокладку електрики, монтаж труб або укладання паркетної підлоги. Але навіть якщо ви повністю довіряєте роботі будівельної бригади, важливо стежити за її виконанням.
 3. Розкладіть дедлайни. Навіть якщо ремонт будете виконувати самостійно, чітко визначте для себе дату переїзду. Це буде Вас мотивувати не затримувати процес.
 4. Складіть докладний кошторис витрат на матеріали. Це вбереже вас від перевитрат та лишніх покупок.
 5. Необхідно моніторити ціни на асортимент найближчих будівельних магазинів. Це дуже зручно, так як вони знаходяться поруч з квартирою.
 6. Власники квартири повинні володіти достатнім часом для проведення ремонту. Зазвичай, виділяють відпустку або спеціальні дні, щоб самостійно контролювати процес та застрахуватись від непланових витрат.
 7. Щоб ваш новенький ремонт не доповнювався подовжувачем, вам слід заздалегідь подумати про використання електроенергії. Сплануйте, де ви будете читати улюблені книжки, діти гратися в ігри, а батько майструватиме. Грамотно прокладене освітлення допоможе ефективніше використовувати простір для виконання кожного щоденного завдання.
 8. Подумайте про дизайн. Навіть якщо ви довіряєте професіоналам або плануєте створити дизайн власноруч, вам слід враховувати:
 • колірну гамма;
 • оформлення;
 • сумісність меблів;
 • загальний стиль житла.
 1. Намалюйте розташування дверей, вікон і меблів і вкажіть їх розміри. Якщо не звернути на це увагу, ви можете опинитися в ситуації, коли ремонт закінчений і він не відповідає вашим очікуванням.
 2. Подбайте про інтер’єр. Для деяких людей обов’язковим елементом дизайну квартири є килим або телевізор. Для інших неможливо без книжкової полиці. Визначитеся заздалегідь, це допоможе підібрати правильні меблі і навіть оздоблення.

Звичайно, передбачити всі перепони, які можуть виникнути, не вийде. Тай перелічені поради не охоплять весь ремонтний процес. Однак ремонт може пройти з мінімальними витратами нервів та грошей, якщо обдумано підійти до планування і заздалегідь продумати кожен етап.

Start typing and press Enter to search

Інші проєкти
забудовника