Перепланування квартири в новобудові: що потрібно знати?

Підібрати квартиру на ринку нерухомості, яка б цілком відповідала вашим вимогам — нелегко. Щоб житловий простір був максимально комфортним для всіх мешканців, його можна перепланувати. Детальніше читайте у статті!

На пошуки нерухомості, яка б ідеально вам підходила, можуть піти місяці. Тому забудовники все частіше пропонують вільне планування квартир. Після покупки житла у власника з’являється можливість організувати внутрішній простір, як йому забажається.

Перепланування квартири можна замовити у забудовника ще на етапі будівництва будинку. Інвестор і будівельна компанія заздалегідь домовляються, і проєкт офіційно переробляють під власника.

Чи потрібно оформляти дозвільну документацію на перепланування оселі?

Реалізація мрії про перепланування квартири може зіткнутися з перешкодами у вигляді законодавства, в якому чітко прописано, що можна змінити, а що ні.

Послідовність оформлення документів залежить від робіт, що проводяться у квартирі:
• Перепланування без дозвільної документації. Якщо у вас немає потреби зносити несучі стіни, вам не потрібно отримувати дозвіл на реконструкцію. Ви можете почати ремонтні роботи, щойно отримаєте ключі від квартири.
• Перепланування з дозвільною документацією. Якщо реконструкція призведе до руйнування несучої стіни, огорожі або переміщення інженерної системи, необхідно отримати відповідний дозвіл. Зміни необхідно попередньо узгодити з забудовником. Далі необхідно замовити новий технічний паспорт та зареєструвати зміну в Державному реєстрі майнових прав.

При здійсненні перепланування необхідно дотримуватись вимог законодавства. Перш за все, це необхідно для безпеки вашого проживання та безпеки інших мешканців будинку.

Де купити квартиру з вільним плануванням?

Якщо ви маєте намір купити квартиру, яку б можна було перепланувати, орієнтуючись на власні уподобання, зверніть увагу на мультикомфортний житловий комплекс Comfort Park. Комплекс будується на мальовничому березі р. Бистриця Солотвинська. Тут поєднано новітні концепції будівництва з максимальним збереженням природи та екологічності території, враховано критерії комфорту. У Comfort Park: відмінне теплозбереження будівель, енергоефективність, ергономічність, естетичність, екологічність.

Start typing and press Enter to search

Інші проєкти
забудовника