Етапи ремонту в новобудові з нуля.

Новенька квартира – мрія втілена в реальність, але перш ніж оселитися в житло, треба подбати про ремонт. З чого почати ремонт з нуля? Питання, яке залишається актуальним як для тих хто вперше робить ремонт, так і для тих хто не вперше купує нерухомість. Які існують етапи ремонту в новобудові, що знадобиться для реалізації та як виконати всі завдання ефективно читайте далі у статті.

Перед стартом робіт необхідно мати уявлення, як буде виглядати ваша оселя на фінішній прямій. Тому дуже важливо мати детальне планування квартири, яка включає все, від схем електропроводки, сантехніки до меблів. Наступний етап – підготовка. Якщо планується перепланування, то подбайте про вивіз сміття, що з’явиться після демонтажу. Не збудьте про тимчасові розетки, світло та сантехніку, яку потім потрібно буде замінити.

Послідовність ремонту в новобудові:

Підготовчий етап.

 1. Вибір ремонтної бригади та розрахунок кошторису
  Важливим процесом є пошук бригади професіоналів, які безпосередньо займаються ремонтом. Роботу бажано довірити перевіреним бригадам, тому досвідчені власники квартир часто віддають перевагу майстрам дизайн студій, з якими можна укласти договір або шукають фахівців на будівельних форумах.
  Оцініть свої фінансові можливості та розрахуйте бюджет. Якщо самостійно розрахувати не вдається, краще довірити цей процес фахівцеві. Це вбереже вас від непередбачуваних фінансових витрат.

Чорновий етап.

 1. Монтаж електропроводки.
  Квартири в новобудовах продаються без розведених електропроводів. Тому наступним етапом буде розведення електрики. Тут варто чітко визначити, в яких місця будуть розміщені розетки, вимикачі та світильники.
 2. Проведення каналізації та розведення сантехнічних труб.
  Оздоблювальні роботи
 3. Стелі. Підвісна чи гіпсокартонна? Все залежить від індивідуальних побажань замовника, дизайну квартири та фінансів.
 4. Підлогове покриття.
  Після завершення стяжки виберіть підлогове покриття. Це може бути ламінат, плитка, паркет, дерево або ж килимове покриття
 5. Стіни
  Після облицювання стелі переходьте до стін. До цього процесу слід підходити максимально відповідально, адже від якості виконання цих робіт буде залежати гармонійний зовнішній вигляд інтер’єру оселі в цілому. Сьогодні існує безліч варіантів обробки стін, від штучних до природних.
 6. Міжкімнатні двері – атрибут, без якого про новосілля й годі мріяти.
  Тут варто врахувати загальний дизайн інтер’єру, підбираючи вироби відповідно до відтінків кімнат, а також їх стилю та ергономіки. Матеріал дверної конструкції може бути різним і підбирається відповідно до особистих побажань та фінансових можливостей.

Головне завдання власника квартири в новобудові – правильно розподілити основні етапи робіт. Якщо ви дотримуєтеся чіткої послідовності, наймете професійну команду і купуєте якісні матеріали, ви обов’язково отримаєте результати на які очікуєте. А щоб заощадити власний час, нерви та відчути усі переваги квартири в новобудові, майбутні власники мають можливість купити готову квартиру та скористатись послугою «Ремонт за 40 днів» у забудовника.

Великий вибір квартир, як на стадії будівництва, так і готових, пропонує компанія blago developer. Наприклад, житловий комплекс Comfort Park. Комплекс будується на мальовничому березі р. Бистриця Солотвинська. Тут поєднано новітні концепції будівництва з максимальним збереженням природи та екологічності території.

Start typing and press Enter to search

Інші проєкти
забудовника