На головну Новини Як вибрати житло для сім’ї з маленькою дитиною. 5 порад для батьків

Як вибрати житло для сім’ї з маленькою дитиною. 5 порад для батьків

Обрати квартиру

Обираючи квартиру, в першу чергу варто орієнтуватися на власні потреби, побажання та вимоги до нового житла. Коли в сім’ї є маленька дитина, то усе це часто зорієнтовано саме на неї. Батьки шукають ідеальний ЖК для свого ритму життя та комфортну квартиру для виховання малюка.  

Ми зібрали декілька порад, що можуть допомогти у виборі нового житла для сім’ї з маленькою дитиною.

1. Кількість і розташування кімнат

Ідеально, коли в дитини є своя кімната. Тому двокімнатне планування має стати обов’язковим пунктом при пошуку. Також подбайте про місце для ігор і дозвілля, а для дитячої кімнати обирайте найсвітлішу і найпростішу кімнату. Її розмір має становити не менше 14 квадратних метрів.

Щодо розташування, то обирайте квартири, вікна яких виходять на сонячні сторони, щоб тривалість інсоляції (освітлення сонячним світлом) у кімнатах була не менше 2,5 годин на день. Адже це впливає на імунітет і самопочуття дитини, яка буде там жити. Також сонячне світло перешкоджає утворенню цвілі, вбиває мікроби та робить повітря в приміщенні чистішим.

2. Дитяча безпека

Щоб найменший мешканець квартири був у безпеці варто відкинути варіанти дворівневих квартир, де є сходи. Також в ідеалі аби в дитячій не було балкону. Якщо все ж у кімнаті є вихід на балкон, радимо встановити обмежувачі.

Щодо безпеки на вулиці зверніть увагу чи передбачено в житловому комплексі закрита територія, двір без авто та дитячі майданчики з м’яким покриттям. Також плюсом для матусь з візочками будуть безпорогові входи у під’їзди, широкі сходові та ліфти. 

3. Інфраструктура поруч із ЖК

У сучасному ритмі молодим батькам важливо, щоб усе було неподалік або в пішій доступності. Тож при виборі квартири звертайте увагу на інфраструктуру довкола житлового комплексу. Чи є там поліклініка, аптеки, магазини, розважальні центри, парк, екозона, спортивні майданчики та зупинка громадського транспорту.

Не забувайте й про розташування навчальних закладів. Добре, коли шлях від будинку до школи чи садочку недовгий і безпечний.

4. Екологія району

Для сім’ї з маленькою дитиною радимо розглядати квартиру в передмісті. А якщо хочете жити недалеко або в самому центрі міста, то підшукуйте ЖК біля парку, скверу або неподалік екозони.

Чудово, коли на території комплексу є прогулянкові алеї, багато зелених насаджень чи рекреаційна зона, наприклад, невелике озеро або сад. Адже так повітря буде чистішим, а прогулянки поруч з домом кориснішими та цікавішими.

5. Чи підходить ЖК Comfort Park для сім’ї з маленькою дитиною?

Наш досвід показує, що так. Адже серед клієнтів blago, які обирають саме цей ЖК, багато молодих батьків або тих, хто планує стати батьками.

Комплекс розташований неподалік від центру міста (10 хв на авто). Крім того, мікрорайон довкола розвинений та продовжує розвиватися. Є все необхідне для вирішення побутових справ, для розваг та відпочинку серед природи, адже від будинків до набережної річки йти зовсім недалеко.

Територія Comfort Park спроєктована так, щоб було комфортно і дорослим, і дітям. Тут є дитячі та спортивні майданчики з м’яким покриттям,  в кожному дворі висаджені зелені рослини, які прикрашають прогулянкові алеї. А входи в будинки створені з дотриманням норм інклюзивності.

Серед планувань в цьому комплексі ви знайдете ідеальні для сімейного проживання дво- та трикімнатні квартири з балконами та без, з видом на річку чи у двір на дитячий майданчик.

Тож розглядайте для своєї сім’ї комфортний варіант житла.
Звертайтеся до наших менеджерів за консультацією: +38 (067) 761-30-56

Обрати квартиру