На головну Новини Як уникнути помилок при плануванні коридору. Створюємо функціональний та затишний простір

Як уникнути помилок при плануванні коридору. Створюємо функціональний та затишний простір

Обрати квартиру

Сьогодні ми звертаємося до мистецтва організації простору, щоб зробити ефективний ремонт першого приміщення, яке ви та ваші гості бачите у квартирі – коридору.

Давайте разом розглянемо основні аспекти, які допоможуть вам не лише зробити ремонт у цьому невеликому, але важливому приміщенні, але й створити функціональний та стильний коридор, який відображатиме ваш особистий смак. І що найголовніше, забезпечить щоденну зручність.

 

  1. Незручна габаритна шафа. Обираючи шафу для коридору, зверніть увагу на вбудований варіант з невеликими розпашними дверцятами або придбайте шафу-купе. Продумайте наперед, що саме ви хочете там зберігати, крім верхнього одягу та взуття. Організуйте простір так, щоб поличок було не забагато, адже від цього залежатиме й розмір шафи.
  2. Непрактична підлога. Для вхідної зони дизайнери радять вибирати вологостійке покриття, міцне та швидке у прибиранні. Це може бути плитка, кварц, вініл. Підігрів також буде корисним і затишним рішенням для цього простору, адже відчувати тепло під ногами, прийшовши з морозної вулиці – це чи не найкраще перше враження про повернення додому.

  3. Відсутність дзеркала. Це дуже незручне рішення. Тож не забувайте про дзеркало, яке можна розташувати на дверцятах шафи чи вхідних дверях. Це зекономить простір і навіть може розширити його, шляхом віддзеркалення простору. Та й у вас завжди буде шанс причепуритися перед виходом із дому.
  4. Відсутнє місце для сидіння. У практичному коридорі обовʼязково при виході має бути місце для сидіння, щоб була можливість зручно взутися чи присісти, очікуючи когось.
  5. Недостатнє освітлення. Часто коридор може бути довгим і темним, мати лише одну точку освітлення. Це помилка, яка створить трохи моторошну атмосферу у цьому приміщенні. Тож під час ремонту спроєктуйте декілька точок для люстри, чи оберіть трекінгове освітлення вздовж всього коридору. Також ви можете додати фонову підсвітку для дзеркала, стелі чи шафи.
  6. Розподільчий щит на стіні. У стильному дизайні такі елементи приховують, адже це виглядає не дуже естетично. А в маленькому коридорі буде ще й заважати. Вбудований варіант зекономить місце та не псуватиме загальний дизайн інтерʼєру вашого коридору.


Зверніть увагу на ці основні аспекти при плануванні та ремонті коридору, застосуйте свій естетичний смак та створіть функціональний та затишний простір.

 

Обрати квартиру